100 Yazı, 100 Emek, 100. Gün…

In Cumhur Dursun by Cumhur DursunLeave a Comment

thxMerhaba. Site, sizlerin kullanımına açıldığı günden bu yana tam tamına 100 yazı yayınlandı. Öyle bir güne denk geldi ki, bugün sitenin online oluşunun da 100. günü. Ben dahil yazıların yayınlanmasında katkısı bulunan tüm yazar arkadaşlarıma, el emeği ve göz nuru yazılarına teşekür etmek istedim.

Bu fırsatı bulmuşken, siz okurlarımıza da teşekkür etmek istiyorum. Siz olmasanız yazarlarımız, O’nlar olmasa muhtemelen bu site olmazdı.

Kısa bir ricada bulunmak böyle bir günde çok fazla olmaz herhalde. Yazıları okuduğunuzu biliyorum. Siteye üye olan okurlarımızın dışında, RSS beslemeleri aracılığıyla yazıları takip eden ziyaretçilerimiz de var. Ancak yazıları beğenip beğenmediğinizle ilgili, farklı bakış açılarını da sunmak üzere “yorum” yapılmıyor. Bu da bana, genellikle konsere giderek, sanatçıya ayıp olur diye şarkılara iştirak etmeyen seyircileri anımsatıyor 🙂

Lütfen “varsa” yorumlarınızı bizlerle paylaşın. Site daha interaktif olsun. Lütfen, geliştirseniz iyi olur dediğiniz yönlerimiz ya da şu konulara da yer verseniz iyi olur dediğiniz alanlar varsa bana ulaşarak bilgilendiriniz. Ve lütfen, hemen şimdi sitemizi arkadaşlarınızla paylaşarak bize yayılmak konusunda destek olunuz.

Sizlere ve yazarlarımıza tekrar teşekkür ediyorum. Nice yüzlerce yazıya, güne ve emeğe, birlikte… Hepimizin ellerine sağlık.

Sevgiyle,

Cumhur Dursun | Admin | @soulcan

Leave a Comment