F2R.net, hergün yüksek miktarda ziyaret almakta ve çok sayıda okuru ağırlamaktadır. Bu nedenle, siz de katılımcılardan olmak ve Aşk & Sevgi, İş Dünyası, Kitap, Film ve Tiyatro Oyunu yorumları, Ekonomi, Siyaset, Psikoloji, Metafizik, Kişisel gelişim, Faydalı bilgiler, Püf Noktaları, Seyahat günlüğü, Fikir, Düşünce ve Tecrübeleriniz ve Teknoloji ve ilintili konularda yazmak isterseniz hoşgelirsiniz.

Neden F2R.net’te yazmalısınız?

  • Çok sayıda okura ulaşıp, blog/sitenize bedava ziyaretçi trafiği ve geri bağlantı yaratmak için.
  • Adsense Gelir Paylaşımı programı doğrultusunda para kazanmak için. Yazdığınız her makale sayfasında, size ait olan 2 adet adsense reklamı yer alacak. Okurlarınız sadece makale ya da biyografinize eklediğiniz bağlantılarla blog/sitenizi ziyaret etmekle kalmayacak, makale sayfanızda yer alan adsense reklamlarının tıklanması sayesinde de gelir elde edeceksiniz. (Bunun için; yönetim panelinizden gerekli alanlara, kendinize ait adsense yayıncı kodunuzu ve ilgili reklam slot kimliklerini girmeniz yeterli olacak.)
  • Profesyonel yazar olarak kendi tanıtımınızı yapmak için.
  • Daha fazla sayıda okur, takipçi ve arkadaş edinmek için.

F2R.net’te Misafir Yazar olmanın avantajları

F2R.net’ten yüksek sayıda okuyucu kitlesine ulaşın:

Her makaleniz, F2R.net anasayfasında sunulacak ve yüzlerce okuyucuya ve site besleme üyelerine bülten olarak ulaştırılacak. Misafir Yazar yeni makale yazdığında, yalnızca daha fazla sayıda okura ulaşmanın yanısıra, aynı konuda yazılmış eski ve yeni diğer makalelerin hemen altında ilgili makaleler içinde de görüntülenecektir. Daha fazla sayıda okuyucu, daha yüksek PR ile birlikte yazılarınızı daha fazla sayıda kişiye ulaştırabileceksiniz. Sayfalarınıza daha fazla ziyaretçi demek, adsense reklamlarınızdan daha fazla kazanacaksınız demektir.

Geri bağlantılar, daha fazla okuyucu ve takipçi:

Her makaleniz iki adet kaliteli geri bağlantı linkine ve makalenizin altında kendi Twitter takip butonuna sahip olacak. Aynı zamanda bütün sosyal site linklerinizi de bulundurabilirsiniz. F2R.net’te istikrarlı ve tutarlı kaliteli makaleler yazdıkça; okuyucular arasında beğenilen yazar olacak, okuyucularınızın, sizinle sosyal ağlarınız üzerinden de iletişim kurmaları fırsatı yakalaycaksınız.

Reklamlarınızdan gelir sağlayın:

Kendi makale sayfanızda, tamamen size ait olan 2 adet adsense reklam alanınız olacak. Reklamlarınızda dilerseniz resim ya da yazı bağlantıları gösterebilirsiniz. (Üye olduktan sonra yönetim panelinizden gerekli alanlara, kendinize ait adsense yayıncı kodunuzu ve ilgili reklam slot kimliklerini nasıl gireceğinizle ilgili bilgi için burayı tıklayın.)

Videolarınızla daha fazla tanıtım:

Dilerseniz YouTube, Dailymotion, AOL, Yahoo, Google vs gibi sitelere ekleyeceğiniz kendinize ait daha önce yayınlanmamış videoları da F2R.net’te yayınlayabilir, sayfanızı ziyaret edenlere kendinizi, yarattıklarınızı, fikir, görüş ve düşüncelerinizi de aktarabilir ve bu yolla daha fazla izleyici, okur ve fan kitlesi sağlayabilirsiniz. (Yükleyeceğiniz maksimum video boyutu 64MB’ı geçemez)

Sosyal Ağlardan ziyaretçi trafiği:

Yayımlanmasını istediğiniz makalelerinizin, daha fazla sayıda okura ulaşması için, Twitter, Facebook, Delicious, Digg, Reddit, Google Buzz, Myspace, StumbleUpon  gibi mümkün olan en çok sayıda ağa gönderilmeye çalışılacaktır. Bunun için tek yapmanız gereken makalenizi yazmak olacaktır. Yazılarınızı paylaştığımız sosyal ağ listesi için buraya tıklayınız.

İzleyicilerinizle iletişimde olun:

Her blog yazarı için, okurlarının yorumları almak ve karşılıklı iletişimde olduklarını görmek ciddi bir deneyimdir. Sosyal etkileşim, online yazarlık için olmazsa olmazlardandır.

Hala neyi bekliyorsunuz? Günde 20-25 dakikanızı ayırarak yazacağınız bir makale, yeni hayran grupları yaratabilir. F2R.net’e şimdi katılın, okunun, kazanın, okurlarınızla etkileşim kurun.

Önemli NOT: Eğer yazarlık için üye oluyorsanız lütfen buradan hangi konuyla ilgili yazacağınızı da bildiren bir mesaj gönderiniz. Böylelikle size gerekli Misafir Yazar yetkilerini vermiş ve bu vesile ile tanışmış olacağız.

Kullanıcı ekranınızda size ait Biyografik Bilgi bölümünü doldurmayı (buraya yazdıklarınız, yazılarınızın altında “Yazar Hakkında” bölümünde görünecektir), websiteniz varsa sitenize ulaşım için gerekli linkleri (yeni pencerede açılacak şekilde), websiteniz yoksa, arzu ettiğiniz bir site adresinin linkini (yeni pencerede açılacak şekilde) vermeyi lütfen hatırlayınız.

Misafir Yazarlık ile ilgili geribesleme ya da önerileriniz için buraya tıklayınız.