iPhone ve iPad Uygulamaları ile Para Kazanabilirsiniz!

In Aykut İçöz, Yazarlar Klubü by Cumhur Dursun1 Comment

iphone-4gAkıllı telefonlar/cihazlar pazarında çığır açan ve yüksek satış rakamlarına ulaşan iPhone ile birlikte, mini uygulamalar (apps) pazarı da yurtdışında hızla ilerliyor ve genişliyor.

Bu ‘küçük’ programlar, büyüklüklerine orantısız şekilde fırsat ve kazançları içermektedir ve yurtdışında (ABD, Almanya vb) yeni bir üretkenlik ve gelir elde etme alanı ortaya çıkarmıştır. İlgisi olan, öğrenen ve uygulayan insanların başarı hikayeleri her geçen gün artmaktadır.

Almanya’daki Die Welt Gazetesi’ndeki haberi okumak için şu adrese gidebilirsiniz: http://iphonepara.com

Ülkemizde iPhone ve bu sene itibarı ile iPad, cihaz satışı olarak, yurtdışına benzer yüksek ilgiyi gördü. Öte yandan mini uygulamalar alanında yolun çok başındayız ve bu alanda fikir üretmek, mini uygulama geliştirmek veya başkasında geliştirtmek, dolayısıyla ek gelir elde etmek isteyenler için öenmli fırsatlar bulunmaktadır.

Bu alanda yer almanın yollarından biri, teknik eğitim almak ve programlama yapmak gibi gözükür ve doğruluk payı vardır, ancak programcılık bilgisi zorunluluk değil. Çünkü bir süredir işin program kısmını halleden modüler programlar var ve temel bilgisayar bilgilerine sahip kişiler tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor. Fikir üretmekten geliştirme yapmaya ve satışına uzanan yelpazede farklı noktalarda yer alarak üretkenlik ve kazanç mümkün.

Eğer:

–          iPhone / iPad dünyasını ve mini uygulamaları keşfetmek isterseniz

–          Fikir üreterek para kazanabileceğiniz bir alanda yer almak isterseniz

–          Üretken olmak ve para kazanma hedefini taşıyorsanız

–          Öğrenmek, denemek ve uygulamak ilginizi çekiyorsa

O zaman adresiniz: http://iphonepara.com

Benzer ilgi ve hedefleri taşıyan insanların yer aldığı bu platforma davetlisiniz.

Keyifli, öğretici ve ek gelir getirici bir yolculuğa hoşgeldiniz!!!

Aykut İçöz

Comments

Leave a Comment