Misafir Yazarlık Programı Başladı. GÜNCELLEME!

In Cumhur Dursun, Yazarlar Klubü by Cumhur DursunLeave a Comment

[sws_green_box box_size=”630″] GÜNCELLEME:

Tekrar merhaba. Misafir Yazarlık Programını başlatalı yaklaşık 6 ay olmuş. Bu süre içinde de yaklaşık 8 okuyucu “biz misafir yazar olmak istiyoruz!” deyip programa dahil olmuşlar.
Değerli okurlarım,
Artık siteye Üye Ol linkinden üye olduğunuzda otomatik olarak Misafir Yazar [viral-lock]olarak kayıt yaptırmış oluyorsunuz. Siteye 5-6 ay öncesinde üye olan ancak bu erişim iznini almamış okurlarım bana İletişim linkindeki form aracılığıyla ulaşıp istekte bulunabilirler.
Misafir Yazar olan ya da olmak isteyen herkesin Misafir Yazar Yayın Kuralları’nı okumasını rica ederim.
Bu siteyi ilk açtığımda, yalnız ben yazarım diye düşünmüştüm. Ancak şimdi bir hayli büyük bir grup olduk.
Sizlerin desteği ve ziyaretleriyle de büyümeye devam ediyoruz.
Sevgiyle,
Önemli Rica: Lütfen aşağıda bulunan herhangi bir kutucuğa tıklayarak bu yazıyı paylaşınız. Şimdiden teşekkür ederim. [sws_tweet_button title=”Twitter’da Paylaş” nickname=”soulcan” language=”en” count=”none”] [/sws_tweet_button] [sws_facebook_share] [sws_1_google_button counter=”false” href=”http://www.f2r.net/misafir-yazarlik-programi-basladi/” size=”medium”] [/sws_1_google_button] [/sws_green_box]

Sevgili okurlarım, ziyaretçilerim,

Birkaç gün önce hakkında yazdığım “Misafir Yazar Olun, Kazanın” başlıklı yazımda “ÇOK YAKINDA” diyerek size program hakkında kısa bilgi vermiştim.

Google Adsense Paylaşım programı doğrultusunda, f2r.net sitesine üye olarak, Misafir Yazarlık ile ilgili kurallar doğrultusunda kendinize ait orijinal ve daha önce başka yerde yayınlanmamış yazılarınızı yayınlayarak siz de gelir elde edebilirsiniz.

Bunun için sitenin üst bölümünde yer alan Misafir Yazarlık linkini tıklayarak detaylı bilgiye ulaşabilir, Adsense Paylaşım Programı ile ilgili bilgi alabilir ve Yazarlık ile ilgili Yayın Kurallarını öğrenebilirsiniz.

Aklınız dolu biliyorum. Hep yazmak istediniz. Paylaşmak… Küçük kağıtlara ya da büyük defterlere notlar aldınız. İşte size bunun için bir fırsat. Siteye üye olup bu arzunuzu gerçekleştirebilir ve yanısıra Misafir Yazarlık avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Hepinizi daha fazla yaratıcı, üretici olmaya ve bilgilerinizi paylaşmaya davet ediyorum.

Hoşgeldiniz.

Sevgiyle

Cumhur[/viral-lock]

Leave a Comment