Reconnection – Tekrar Bağlantı

In Nevin Samsunlu, Yazarlar Klubü by Cumhur DursunLeave a Comment

Okul yıllarınızdan elektrik devrelerini hatırlar mısınız? Yanması gereken bir ampul için bir dizi çizim, o sırayla elektrik akmayınca yanmayan ampul. Okullardan kalmasa da belki birkaç çizimden takılı kalmıştır aklınızda, elektronik devreler. Çalıştırılacak alet karmaşıklaştıkça, karmaşıklaşan devreler. O kadar çok çizgi vardır ki, takibi zordur ve o çizgilerden biri temas etmeyince, söz konusu alet, mesela televizyonunuzun kumandası artık çalışmaz…

Her insanın da böyle bir enerji devresi vardır. Birbirini andıran, ama tamamen kişiye özel olan.  Bağlantılar kopunca, neyse ki insan yapımı makineler gibi tamamen çalışmazlık etmeyiz ama arızalar verebiliriz…

Bu hatlar, aslında çoğunuzun duyduğu adıyla, “akupunktur hatları”dır. Bu hatların üzerinde de enerji noktaları vardır. Bu hatlar ve noktalar Evren’le temas ettiğimiz alanlardır. Tüm enerji teknikleri de bu görünmez alanlarla çalışır.

Bir zamanlar bedendeki hatlar ve noktalar Dünyamızı çevreleyen ağa bağlıymış ve üzerinde bulunan Machu Pichu ve Sedona adı verilen güç noktalarından ağ dışa doğru uzanır başka ağlarla bağlanarak Evren’e bağını gerçekleştirirmiş. Zaman içinde biz insanlar bu ağlardan kopup Evren’le olan doğal bağımızı kaybedip hızlı, kapsamlı evrimleşmekten uzaklaşmışız.

Bugün sizlere anlatmaya çalışacağım The Reconnection/Tekrar Bağlantı tüm zamanlardakinden daha güçlü ve evrimleşmiş bir şekilde insanların tekrar bağlantısını sağlayan yeni aksiyotonal hatları getirir.

Tekrar Bağlantı, bizlere ışık ve bilgi değişimini, DNA’nın tekrar bağlanmasını işler hale getirir.

Bu hatlar insan bedeninin yenilenme fonksiyonları için gerekli olan temel enerjiyi zamanın olmadığı paralel boyut sisteminden içeri çeken zekâ ağının bir parçasıdır.

Buraya kadar yazdıklarım sizlere belki çılgınca, belki de bilim kurgu fantezisi gibi gelmiş olabilir.  Paralel Evrenler gerçekten son yıllarda bilim dünyasının da araştırma konusudur ve önümüzdeki 10 yıl daha bu konularla uğraşacaklarını söylerler.

Albert Einstein’ın başlattığı yarım kalmış “her şeyin Teorisi”ni bilim dünyası tamamlamaya çalışıyor. İngiliz fizikçi Profesör Stephan Hawking bu yarım kalan teoriye 11ci boyut dedikleri Paralel Evrenleri eklediğinde teoriyi tamamlamış.

Paralel Evrenler; uzay ve zamanın bütün noktalarında her şeyin merkezinde yer alır, hızı, zamanı, kütlesi, enerjisi ve cisimleri de başkadır deniliyor.

Bizim içinde yaşadığımız Evren çok sınırlı bir Evrendir ve bazı yasakları vardır. Zaman ve ışık hızına tabi olduğu için hiçbir cisim ışık hızını geçemez.

Dr. Eric Pearl bizleri Tekrar Bağlantı şifasının frekansları ve bilgisiyle tanıştırıyor.  Tekrar Bağlantı şifasındaki frekanslar yeni bir dalga boyu, diğer şifa yöntemlerinde kullanılan frekanslarla aynı değil. Bu Evrene ait ama dünyada daha önce var olmamış yeni bir ışık ve yeni bir bilgi. Tekrar Bağlantı frekansları, bilinçli olarak diğer boyutlarla iletişim kuruyor bizi 5 duyulu halimizden; çok duyulu aşkın bir hale geçiriyor. Bu iletişim tüm seviyelerde iyileşmemize, bir zamanlar ne idiysek o halimizle yeniden bağlantı kurabilmemize ve yeniden o olabilmemize yardımcı oluyor. Bağlantıda olduğumuz süreçlerde, enerji, bilgi, frekans serbest hareket eder, tüm sistemler sağlıklı ve bütünleşmiş bir halde evrimleşir. Bütünlük ve şifa için gerekli olan bilgelik çevremizde ve enerjilerde, üstelik en yüksek amacı gerçekleştirmek için bağlanılmayı beklemektedir.

Bağlantı, düzen ve rahatlığa,

Bağlantısızlık, düzensizlik ve rahatsızlığa yol açar.

Dr. Eric Pearl, kayropraktis (omurga hastalıkları) doktoru.

Bir gün,  Los Angeles’teki muayenehanesine gelen hastalarının seansları sırasında onlara dokunmamış olmasına rağmen hastaları bedenlerinin üzerinde ellerin gezindiğini hissettiklerini söylemişler. Dr. Pearl ellerini onlara yakın tuttuğunda kanser, AİDS, felç, romatoid arterit, kronik yorgunluk sendromu gibi ciddi fiziksel problemlerinin mucizevî bir şekilde iyileştiğini bildirmeye başlamışlar.

Tıbbın dışında, görmediği bilmediği bu alanı bilmek, kendisinde neler olduğunu anlamak ve kendisini tanımak üzere muayenehanesini kaparak uzun soluklu Ruhsal yolculuğuna adım atmış. Kendisini keşfettikçe, Evreni daha iyi gözlemledikçe, frekansları dinledikçe farklı bir alan, farklı bir frekansa ulaştığını ve yeniden bağlantının tekrar başladığı bir alanda olduğunu fark etmiş.

Aksiyotonal hatlar bu şifa çalışmasında önemli bir yer kaplar. Bu hatlar, insan bedeninin tekâmül etmesi, canlanması için gereken tonal titreşimler ile her tona bağlı iyileştirme renklerini içinde barındırır.

Dr. Pearl ile yapılan eğitim ve öğretim çalışmalarında öncelikle katılımcıların elleri aktive edilir. Bu aktivasyon, kişiyi yeni frekansı taşıyıcı konuma getirir. Ardından 2 aşamalı eğitim başlar.

Birinci aşama: Reconnective Healing (Tekrar Bağlantı Şifası).

Burada niyet şifadır ve seans sırasında kişiyi dünyanın aksiyotonal ağ kafesinden gelecek şifa bilgisiyle bir dereceye kadar temasa geçirir.

İkinci aşama: The Reconnection (Tekrar Bağlantı)

Kişiyi dünyanın ağ kafesi, Evren ve Paralel Evrenlerle iletişime geçirecek aksiyotonal hatlarıyla yeniden bağlantıyı gerçekleştirir.

Şifa ve Bağlantı seanslarında, şifa uygulayıcısı yalnızca şifayı gözlemleyen ve kolaylaştıran konumdadır. Şifa Evren tarafından yönlendirilir.

Dr. Eric Pearl derki :

“Eğer şanslıysanız,  iyileşmeniz sizin umduğunuz bir şekilde gelebilir, eğer gerçekten şanslıysanız, iyileşmeniz Evren tarafından seçilen ve sadece size uygun olan bir biçimde gelir.”

Şifalanmak için hastalık gerekmez. Hayatınızda gelişme ve iyileşme, güçlü hissetme, yaşamda neşe, duygusal dönüşüm, daha az korku, zihinsel netlik, daha farklı ve derin bir bilinçle daha sağlıklı kararlar vererek hayatınızda olanları daha doğru algılayabilmeniz için bu şifa işler, farkındalık seviyesi yükselir.

Enerji alanlarını, şifaları, ruhsal/içsel farkındalıkları anlatabilmek için kelimeler ve sözler yeterli olmuyor, akılla mantıkla kavranılması da zor oluyor. Denemek, uygulamak ve bu içselliğin içinde olup yaşamak gerekiyor.

Dr. Pearl’ü tanıdığımda ben de ruhsal yolculuğumun 4. yılındaydım ve sadece onun kitabını okumanın yeterli gelmeyeceğini bilerek seminerlerine katıldım. Ellerimde aktivasyon gerçekleştiğinde, şimdiye kadar tanıdığım frekanslara benzemeyen, farklı, muhteşem bir şifa kanalı olduğunu fark ettiğim an uygulayıcı olmaya karar verdim. Seminerleri tamamladım ve 2008 de Dr. Eric Pearl’ün İstanbul’da gerçekleştirdiği bir seminerinde ona asistanlık yapan grubun içinde yer aldım.

Muhteşem deneyimlerim hala yaptığım her seansta, gözlemci ve kolaylaştırıcı halimle devam ediyor.

Sevgiyle paylaştım,

Nevin

Leave a Comment