070709-010

Benim adım Cumhur. İnsanlar, kendilerine “kim” olduğu sorulduğunda hep “ne” oldukları ile ilgili şeyler söyler. Kim olduğunu ancak kendi bilir. Bu yüzden ben ne olduğumla ilgili birkaç kelam edeyim.

Ankaralıyım. Ziraat Yük. Mühendisiyim. Lisanslı basketbol ve hentbol oyunculuğu(eskiden), basketbol ve voleybol hakemliği(eskiden), biraz ressamlık, biraz solistlik, bilgisayar’da ürettiğim desenler, masa tenisi, ve şiir; şair’in dediği gibi “biraz kül biraz duman, o benim işte”. DeviantART’ta bana ulaşmak için deviantART ya da desenlerimi ve fotoğraflarımı görmek için soulcan resimlerine tıklayınız.

İş hayatıma Lever ile başlayıp, ne mutlu bana ki hep sektöründe öncü şirketlerde çalıştım. Hep en iyi takım arkadaşlarımla beraber.

Şimdi hem yazıyorum, hem de f2r üretiyorum. Zaten bu sitenin amacı da 3 şeyi bir arada irdelemek. Detaylarına “İŞ DÜNYASI”nda değineceğim “İŞ”, yazmaya başladığım ve aklı benden evvel olanlarla devam ederek bitireceğimiz “ROMAN” ve ülkemiz konjonktüründen dolayı artık unutmaya yüz tutmuş olan maliyeti sıfır bir yeteneğimiz olan düşünmek ve bu yolla “F2R” üretmek.

Hep birlikte tadını çıkaralım.

Sevgiyle…

Subscribe to F2R.net | F+2+R = FİKİR by Email